طراحی لبخند

طراحی لبخند مشتمل بر انواع روشهای بازسازی و یا اصطلاحا زیباسازی لبخند اشخاص از طریق روشهای متنوع دندانپزشکی زیبایی در مرکز تخصصی دندانپزشکی گیشا میباشد.

انواع روش های طراحی لبخند در دندانپزشکی گیشا

 
 بلیچینگ یا سفید کردن دندان

یکی از روش های مرسوم برای اصلاح طرح لبخند است و مناسب افرادیست که به دنبال داشتن لبخند زیبا در مدت زمان کوتاه هستند. در این حالت بیماران می توانند فرآیند سفید شدن دندان را در مرکز تخصصی دندانپزشکی گیشا یا در خانه انجام دهند. هر دو حالت این روش درمانی مرسوم بوده و می تواند نتایج رضایتبخشی در کوتاه مدت به همراه داشته باشد.

لمینت دندان

 نوعی روکش از جنس سرامیک بر روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون شکسته گی های کوچک و تغییر رنگ را پنهان می کند. فقط در طول یک یا دو جلسه درمانی، لمینت دندان می تواند به شما یک لبخند بسییار بسیار جذاب هدیه دهد.

روکش های دندانی

 ساخت روکش و پروتزهای دندانی با زيبايی حداکثری و کاربردی واقعيت توسط تکنولوژي CAD/CAM با طراحی منحصر به فرد ديجيتالی واستفاده از  Zironica به جاي فلزهای موجود دندانپزشکی توانسته است از مشکلات رايج روکش های قبلی بکاهد. در مرکز تخصصی دندانپزشکی گیشا کليه روکش های دندانی توسط اين تکنولوژی طراحی و ساخته شده و نهايت مقاومت و زيبايی را دارا میباشد

 ارتودنسی دندان

دندانپزشکی گیشا

دستگاه‌های ثابت دستگاه‌هایی هستند که در طول درمان نیازی به خارج نمودن آن‌ها از دهان توسط بیمار وجود ندارد و اجزای اصلی تشکیل‌دهندهٔ آن‌ها براکت و سیم می‌باشد. براکت‌ها همان اجزای کوچکی هستند که توسط چسب خاصی به دندان چسبانده می‌شوند. در بین مردم از اصطلاح سیم‌کشی یا سیم‌بستن دندان هم برای اشاره به این عمل استفاده می‌شود. پرکردگی همرنگ دندان

استفاده از پر کردگی هم رنگ دندان جذاب تر و ایمن تر از روش های قدیمی است که در آنها از فلز برای پر کردن دندان ها استفاده می شود. امروزه می توان پر کردگی های فلزی قدیمی دندان را با مواد کامپوزیت دندانی سفید جایگزین کرد و به این ترتیب طرح لبخند را زیباتر جلوه داد.

ایمپلنت

imlntgisha

دندانی است که در هیبت یک دندان طبیعی در دهان بیمار، جایگزین دندان طبیعی او می‌گردد.  ایمپلنت‌های دندانی نوعی دندان مصنوعی هستند که از لحاظ ظاهری در بیماران مختلف می‌توانند متفاوت باشند.ایمپلنت مجموع قطعاتی است که با جراحی داخل فک ثابت می‌شوند روی آن دندان مصنوعی قرار می‌گیرد و در نهایت ظاهری کاملا مشابه با دندان طبیعی پیدا می‌کند. در دندانپزشکی گیشا بعد از معاینات اولیه توسط متخصص ایمپلنت در ابتدا فیکسچر یا همان قسمت ریشه ایی پروتز با استفاده از جراحی کوچکی در داخل فک و به جای دندان از دست داده شده، جاگذاری می‌گردد و بعد از اطمینان از ثبات آن که معمولاً ۴ الی ۶ ماه به طول می‌انجامد، قسمت رویی یا همان تاج دندان توسط متخصص ایمپلنت دندانپزشکی گیشا گذاشته می‌شود.

 

جراحی لثه

عمل جراحی زیبایی لثه برای تغیر ظاهر لثه و به عبارت دیگر لبخند لثه ای که بهتر به نظر بیاید استفاده می شود. جراحی لثه در دندانپزشکی گیشا یک روش درمانی است که در آن پلاک ها، جرم های عمیق بر روی دندان ها پاکسازی می شوند. این روش معمولاً زمانی استفاده می شود که بیماری به مراحل پیشرفته خود رسیده و مصرف آنتی بیوتیک تاثیر مناسب بر درمان فرد نداشته باشد. در صورت نیاز به انجام از روش های مختلف به این منظور می توان استفاده کرد .
 

جراحی فک و صورت

دندانپزشکی گیشا

جراحی دهان و فک و صورت شاخه ای از علم پزشکی و دندانپزشکی است که طیف وسیعی از بیماری‌ها، صدمات و نقوص سر و صورت و فک و گردن و طاق جمجمه، چه بافت نرم و چه بافت سخت ناحیهٔ دهان و فک و صورت را اصلاح می‌کند. این رشته در ایران از تخصص‌های دندانپزشکی است که اقسام این تخصص در مرکز دندانپزشکی تخصصی گیشا شامل جراحی‌های داخل دهانی کوچک (مینور)، جراحی اسیب‌های ترافیکی (تروما)، جراحی عفونت‌های فک و صورت، جراحی ترمیمی و زیبایی فک و صورت و جمجمه و گردن، جراحی تومورها و کیست‌های خوش و بدخیم فک و صورت و گردن، جراحی نواقص مادرزادی و اکتسابی مثل شکاف کام و لب یک طرفه و دو طرفه، و جراحی‌هایی ک در ناحیه دهان، فک، صورت، جمجمه و گردن قابل انجام می‌باشد.